<<  Kurumsal Kimlik  >>
 

AES  Makina imalat sanayi;  Hafif inşaat makinalarının imalatını, satışnı ve pazarlamasını yapmaktadır. 

AES Makina 2001 yılından bu yana kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok, kişi, firma, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığı ürünleriyle hizmet vermektedir.

Üretim halkamızın içinde;

Kompaktörler, asfalt - beton kesme makinaları, beton perdah makinaları, beton derz kesme makinaları,  ışık Kulesi, ray ısıtma makinası, taş kesme  aleti, demiryolu aracı, ray Krikosu, sinyalizasyon ekipmanları yer almaktadır.

İlk imalatını yaptığımız ürünlerimiz, ülkemizin dört bir yanında gururla" AES Makina" etiketini taşımaktadır. Biz ; İyiyi değil her zaman en iyiyi üretmeyi ilke edinen firmayız.

Verdiği kaliteli hizmeti ile bugün daha da güçlü olarak, faaliyet alanının lideri olma yolunda ilerlemekteyiz.

Konya'da Hafif inşaat makinalarının imalat, satış ve pazarlanması  sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da  gelişmekte ve büyümekte olan  firmamız  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma  anlayışı ile çalışmaktadır.

AES Makina imalat sanayi;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak
 

 

AES MAKİNA
Hafif İnşaat Makinaları Sanayi
 
.
.